Demi Med w Wołominie działa już od 2006 roku. Naszą placówkę odwiedziło wielu pacjentów, którzy szukali skutecznej rehabilitacji.
Prowadzimy sklep internetowy z wyposażeniem medycznym. Jest on jednym z najchętniej odwiedzanych punktów tego typu w Warszawie. Dysponujemy bardzo bogatym asortymentem, który obejmuje certyfikowane wyroby medyczne, akcesoria do gimnastyki oraz fizjoterapii. Zaopatrujemy Klientów prywatnych oraz firmy.
Nieustannie dbamy o staranny dobór personelu, odpowiednie wyposażenie oraz oferowanie różnorodnych metod fizjoterapii. Zapewniając przez lata profesjonalne usługi gabinety rozrosły się do struktur przychodni, a zatrudnieni w nich specjaliści byli w stanie obsługiwać większą liczbę pacjentów.

Nasza oferta

Demi Med to nie tylko specjalistyczna poradnia ortopedyczna i rehabilitacyjna. To również sklep z certyfikowanymi wyrobami medycznymi oraz pracownia ultrasonograficzna i dietetyczna.
Pacjenci mogą też skorzystać z pomocy psychologa.
Od lat rozwijamy się w dziedzinie, jaką jest rehabilitacja, ale działamy kompleksowo.
Naszą filozofią jest holistyczne podejście do problemów, które zgłaszają pacjenci i rozprawienie się z nimi w najlepszy możliwy sposób.

Orły medycyny

Działalność Demi Med została doceniona w 2018, 2019 i 2020 roku, kiedy to otrzymaliśmy prestiżową nagrodę Orły Medycyny. Potwierdzeniem odnoszonych sukcesów była też stale rosnąca popularność naszych usług na terenie stolicy, wśród mieszkańców Wilanowa, Mokotowa czy Ursynowa.