mgr Paulina Wiśniewska Absolwentka studiów magisterskich na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Pracuje z osobami dorosłymi. Głównie z pacjentami neurologicznymi, ortopedycznymi, geriatrycznymi. Swoje doświadczenie zdobywałam w wielu placówkach medycznych oraz Domach Opieki. W pracy patrzę indywidualnie na pacjenta . Moim celem się pomaganie pacjentowi w osiągnięciu przez niego jak najwyższego poziomu funkcjonalnego. Kursy i szkolenia: PNF Podstawowy…

Mgr Karol Zawadka ukończył Wyższą Szkołę Rehabilitacji w Warszawie na kierunku fizjoterapia. Jest również studentem Osteopatii na Akademii Osteopatii. Staże oraz doświadczenie zdobywał w wielu placówkach medycznych w Warszawie oraz w Samodzielnym Publicznym Szpitalu Klinicznym im. Prof. Adama Grucy w Otwocku na oddziale ortopedycznym. Karol w swojej pracy zajmuję się przywracaniem ogólnego zdrowia w ciele…

Fizjoterapia jest moim zawodem i pasją. W swojej pracy sto procent mojej uwagi przypada na pacjenta i problem, z którym do mnie się zgłosił. Czas wolny zawsze staram się spędzać aktywnie – jazda na rowerze, bieganie, chodzenie na świeżym powietrzu itd. Pracuję manualnie i ruchowo, głównie z osobami dorosłymi z problemami – kręgosłupa, barków, kolan…

Absolwent studiów licencjackich i magisterskich Wyższej Szkoły Rehabilitacji w Warszawie na kierunku fizjoterapia.Przygodę z fizjoterapią zacząłem dzięki zamiłowaniu do sportu, a w szczególności piłki ręcznej. Obecnie zajmuję się głównie pracą z seniorami. Jestem osobą uśmiechniętą i empatyczną. W czasie wolnym lubię grać w szachy i czytać książki. Ukończone kursy: – rozszerzony kurs masażu I stopnia.

Olga-Sekal-fizjoterapeuta

Jestem absolwentką studiów magisterskich na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Stopień licencjata uzyskałam na tej samej uczelni. W pracy z pacjentami stosuję masaż klasyczny, elementy terapii manualnej oraz ćwiczenia dobierane indywidualnie do potrzeb pacjenta. W wolnym czasie zajmuję się pracą z seniorami, prowadzę zajęcia ogólnousprawniające w wodzie. Ukończone kursy: 1. Terapeuta koncepcji Halliwick 2. Instruktor rekreacji ruchowej…

Maciej Tesarski

Jestem absolwentem studiów licencjackich oraz magisterskich na Wyższej Szkole Rehabilitacji. Do każdego pacjenta podchodzę indywidualnie, wykorzystując w procesie usprawniania ćwiczenia, elementy terapii manualnej i masaż leczniczy. Ukończone kursy: – Masaż tkanek głębokich. – Taping w fizjoterapii i masażu. – Terapia nerwowo-mięśniowa – Terapia i diagnostyka stawów skroniowo-żuchwowych.

dr Matylda Szlawska specjalista rehabilitacji medycznej od 2012 roku. Lekarz Rehabilitacji. Doświadczenie zdobywała w topowych ośrodkach ortopedyczno-rehabilitacyjnych m.in. w szpitalu Stocer w Konstancinie-Jeziorna oraz Klinice Rehabilitacji CMPK szpitala im. Grucy w Otwocku.

Jestem Absolwentką Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Tytuł magistra uzyskałam w 2011 roku. Posiadam 14 lat doświadczenia zawodowego. Pracuję z pacjentami ortopedycznymi, neurologicznymi i geriatrycznymi. Podczas terapii korzystam z umiejętności zdobytych na różnych kursach z zakresu neurologii i ortopedii (między innymi Terapia Manualna Szkoła Niemiecka, PNF, Kinesiology Taping). Prywatnie lubię gotować i pracować w ogrodzie.

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Doświadczenie zawodowe zdobywała w placówkach rehabilitacyjnych w Polsce i za granicą. Systematycznie poszerza wiedzę na licznych kursach dot. tematyki neurologii i ortopedii. W pracy lubi łączyć wiedzę z medycyny zachodu i wschodu. Prywatnie miłośniczka powieści historycznych oraz sportu – aktualnie trenuje do półmaratonu.

Jako kierownik przychodni nadzoruję pracę personelu, dbam o dobry wizerunek przychodni oraz dobry kontakt z pacjentami. Wśród naszego personelu cenię ich doświadczenie i zaangażowanie w pracę z pacjentem. W naszej przychodni najważniejszy jest pacjent. Każdy z nas stara się pomagać i w pełni angażuje się w swoją pracę.